Zametací stroje TSM

Webové stránky výrobce tsmitaly.com

Společnost A-TEC servis s.r.o., je výhradním distributorem špičkových samojízdných ručně vedených zametacích strojů a komunálních vysavačů. Oba stroje mají excelentní technické parametry a jsou vhodné pro čištění center měst, chodníků, cyklostezek, zastávek a průmyslových areálů.

Itala – Kompaktní ruční zametač

Zametací stroj ITALA135 je první a jedinečný 100% elektrický městský zametač a sbírá nečistotu centrálním kartáčem. Je velmi tichý a vhodný pro úklid soukromých a veřejných prostor včetně chodníků. Uliční zametač ITALA 135 umožňuje sběr objemného odpadu prostřednictvím vysávací hadice, obslouží i úzké prostory, jako jsou květinové záhony, obrys lavičky apod. Kompaktní zametač ITALA 135 lze použít jako ručně vedený zametací stroj nebo jako jízdní zametač doplněný vozíkem obsluhy podle různých pracovních podmínek.

Zametač ITALA je velmi tichý, nulovými emisemi, vhodný pro čištění soukromých i veřejných prostor. Jeho tichý chod a agilita umožňuje jeho použití kdykoli během dne a vysávání i ve velmi přeplněných oblastech.

Aria – Vakuový městský vysavač

Městský vysavač Aria 240 je první a jedinečný 100% elektrický městský vysavač na trhu se zabudovaným automatickým systémem čištění filtrů.

Vysavač Aria 240 je velmi tichý a s nulovými emisemi, vhodný pro čištění soukromých i veřejných prostor. Jeho tichý chod a agilita umožňuje jeho použití kdykoli během dne a vysávání i ve velmi přeplněných oblastech.

TSM ITALA 135

TSM ARIA 240 SUPER